Zpět

Dovolená doslova nabitá adrenalinem

Mezi našimi klienty je nejeden nadšenec do adrenalinových sportů. Přečtěte si, jak si naplánovali a užili svou dovolenou v Albánii vodáci z Benga Tour.

Naše cesta do Albánie potřebovala důkladnou přípravu, nejenom promyslet co vše si vzít s sebou, ale hlavně jak být dobře pojištěn. Měli jsme totiž v plánu sjet na Barakach (nafukovacích kanoích) hned několik divokých albánských řek: Radiku, Osum, Shkumbin, Valbonu a Černý Drin, které nejsou moc lehké na sjízdnost. Riziko, že se může komukoliv z nás něco stát, bylo takřka všude. Porovnali jsme si různé pojišťovny a nakonec jsme se rozhodli pro cestovní pojištění ERGO, a to nejenom pro cenu pojištění, ale i pro vysoké plnění v případě škody. Albánie je krásná země, mnoho lidí ji vidí jako nebezpečnou, ale my ji doporučujeme. Sami jsme ji poznali jako velmi bezpečnou. Lidé jsou zde vstřícní a ochotní, příroda je zde úžasná, nejen jejich národní parky…
 
Nakonec jsme se vrátili naštěstí všichni bez újmy, ale už teď víme, že za rok jedeme do Albánie opět a cestovní pojištění už znovu hledat nemusíme – znovu zvolíme ERGO pojišťovnu. Nadšení vodáci "Benga Tour"
Zpět