Zpět

Kontakty a dostupnost našich pracovišť

Vážení klienti, rádi bychom vás informovali o možnostech, jak nás kontaktovat během stávajících koronavirových omezení.

Od 22.10.2020 do odvolání jsme pro Vás k dispozici na  našich pobočkách, případně v sídle společnosti výhradně po předchozím objednání.   

Pro tyto případy obsluhy objednaných jsou naše prostory vybaveny hygienickými pomůckami, abychom zachovali bezpečnost Vaši i našich pracovníků a vstup je možný pouze se zakrytými ústy a nosem.

V případě nutnosti osobní obsluhy tedy nemusíte mít žádné zdravotní obavy nás navštívit se svými požadavky s výjimkou osob, které jsou COVID pozitivní. Jste-li COVID pozitivní, tak prosím do prostor pojišťovny v žádném případě nevstupujte. Více informací zde.

Nicméně s ohledem na maximální možnou ochranu zdraví Vás i našich kolegů Vás žádáme o zvážení, zda je osobní kontakt nezbytný, protože i nadále můžete své požadavky na naši společnost řešit v maximální možné míře elektronicky a prostřednictvím naší klientské linky.

 

Jsme Vám k dispozici bez omezení na těchto kontaktech:

  • správa klientských požadavků a informace ke smlouvám: info@ergo.cz
  • klientská telefonní linka: +420 221 585 111

 

Informace a další podrobnosti ke koronaviru v ČR můžete sledovat prostřednictvím digitální informační karty vydané Ministerstvem zdravotnictví. Více informací naleznete také na koronavirus.mzcr.cz.     

 

Přejeme pevné zdraví a jsme tu stále pro Vás připraveni pomoci.

tým ERGO pojišťovny

Zpět