Zpět

Možnosti sportovních aktivit v zahraničí

Od 2. června 2020 nabízíme cestovní pojištění, které poskytuje úhradu léčebných výloh bez ohledu na aktuální „semafor“ Ministerstva zahraničí. ERGO pojišťovna, a.s. svým klientům bude hradit léčebné výlohy z cestovního pojištění i v souvislosti s pandemií onemocnění COVID 19, a to na celém světě. Podmínkou je dodržování místních pravidel určených pro vstup na území daného státu.

Pojištění je pro Vás ideální také v případě, že si na dovolených chcete užít i široké spektrum sportovních aktivit.

Již v základní úrovni cestovního pojištění získáváte více než 100 rekreačních sportů. Ty jsou v základní sazbě za předpokladu, že se jedná o běžné oddychové sportovní aktivity provozované na rekreační úrovni.

Zahrajte si golf v Anglii, vyrazte na jachtu v Chorvatsku, vyjeďte si na kola ve Slovinsku, zasnowboardujte si v Itálii nebo se v Norsku nechte svézt psím spřežením. K dispozici je i seznam všech rekreačních sportů, které jsou v rámci základního pojištění tj. bez přirážky.

S naším pojištěním můžete při cestování zažít i adrenalin, protože v rámci další úrovně pojištění se můžete pojistit i na adrenalinové a rizikové sporty. Dobrý parťák na cesty pro ty, kteří se sportů ani v zahraničí nechtějí vzdát, ale zároveň si uvědomují, že riziko je u těchto sportů vyšší a proto je třeba se chránit.

V Rakousku tak můžete vyzkoušet rafting nebo kanoistiku na divoké řece, Finsko prozkoumat na sněžném skútru, v Íránu zkusit vysokohorskou turistiku nebo se na Kanárských ostrovech potápět až do hloubky 40 metrů. Více o nabízených adrenalinových sportech v rámci pojištění se dozvíte zde.

Jako jedni z mála se v rámci cestovního pojištění specializujeme i na extrémní sporty. Připojištění nabízíme těm, kteří s extrémními sporty teprve začínají, i těm, kteří se jim věnují profesionálně. 

Pro všechny, které zajímá potápění nad 40 m na Maledivách, horolezectví v Nepálu, parašutismus na Novém Zélandě, canyoning na Filipínách nebo další extrémní sporty.
Cestovní pojištění si vyberte podle svých potřeb - na výběr je hned několik tarifů.

Zpět