Volné pracovní pozice v ERGO

Interní auditor senior

Pro naši pojišťovnu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Interní auditor senior.

Popis pozice

  • provádění interních auditů ve vysoké kvalitě a definovaných termínech; Auditní práce obsahuje audity procesů, řídícího a kontrolního systému, ad hoc audity a vyšetřování v případě fraudu
  • zajištění souladu s Internal Audit Directive a se skupinovými pravidly interního auditu
  • zajištění souladu s interními směrnicemi a legislativou
  • monitoring plnění nápravných opatření
  • odpovědnost za risk-based víceleté auditní plánování
  • odpovědnost za reporting statutárním orgánům společnosti, ERGO Group Audit a České národní bance
  • výkon klíčové funkce ve smyslu Solvency II
  • spolupráce s ERGO Group Audit

Požadavky

  • vysokoškolské vzdělání (ekonomický směr upřednostňujeme)
  • víceletá zkušenost v interním auditu ve finanční instituci, nebo praxe v auditorské společnosti
  • znalost pojišťovnictví
  • schopnost analyzovat komplexní procesy a problémy
  • znalost práce v MS-Office
  • silný smysl pro odpovědnost a nezávislost
  • výborné komunikativní schopnosti (ústně i písemně), schopnost sebevědomě jednat s osobami na různých pozicích
  • vysoká osobní angažovanost a zaměření na výsledek
  • plynná komunikace v českém a anglickém jazyce, německý jazyk výhodou, nikoli podmínkou

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • pružnou pracovní dobu,
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky a další firemní benefity
  • možnost dalšího vzdělávání

 Možnost nástupu ihned. V případě zájmu zasílejte své životopisy na info@ergo.cz

Full stack developer

Do naší společnosti ERGO pojišťovna a.s. hledáme kolegy/kolegyni na pozici samostatného web developera se znalostí PHP, HTML, JavaScript, SQL.

Vzdělání: VŠ (informatika nebo technický obor), případně SŠ s praxí.

Profil kandidáta: samostatně uvažující, komunikativní, ochotný se učit

Náplň práce: vývoj a údržba e-shopu a tarifikační aplikace pro makléře. Přímý kontakt s ostatními zaměstnanci pojišťovny (při výkonu práce se přímo podílí na definici a oponentuře požadavků, nejedná se tedy pouze o kódování podle předepsaného zadání).  Požadavky na vývoj jsou často unikátní a tak je místo univerzální šablony potřeba určitá míra kreativity a invence, aby se našlo odpovídající řešení.

Mzda: bude sdělena na osobní dotaz; dále firemní bonusy (25 dnů dovolené, 13. plat, příspěvek na dopravu/dovolenou apod., stravenky a další)

Místo výkonu práce: Vyskočilova 4, Praha 4

Pracovní doba: klouzavá, 8,5hod/den s možností ad-hoc home office.

Nástup možný ihned.

V případě zájmu kontaktujte přímo Vedoucího IT oddělení.

Informace o ochraně osobních údajů uchazeče o zaměstnání