Volné pracovní pozice v ERGO

Pracovník malého klientského centra – pasivní linka

Pracovní náplň:

  • vyřizování příchozí telefonické a emailové komunikace s klienty a obchodními partnery
  • řešení servisních požadavků klientů a obchodních partnerů
  • zodpovídání dotazů klientů i neklientů pojišťovny
  • péče o nové i stávající klienty
  • komunikace napříč odděleními

Požadavky na uchazeče:

  • SŠ vzdělání
  • výborná znalost českého jazyka

  • schopnost přirozené komunikace, ochota hledat a nalézt vhodné řešení

  • zkušenost z obdobné pozice ideálně z pojišťovnictví výhodou (není podmínkou)

  • pečlivost, samostatnost, trpělivost a umět být součástí týmu

  • komunikativní znalost anglického jazyka

Vybranému kandidátovi/kandidátce nabízíme:

  • zajímavou práci v rámci mezinárodního koncernu
  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost odborného a profesního růstu
  • klidné pracovní prostředí
  • zajímavé finanční ohodnocení a bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištění,
  • slevy na produkty, aj.)

  • Hlavní pracovní poměr
  • Místo výkonu práce: Praha
  • Nástup: ihned / dohodou

V případě zájmu kontaktujte přímo Vedoucí klientského centra.