Více o našich obchodních partnerech

Zpět na přehled

Obchodní partneři

ERGO pojišťovna, a. s. spolupracuje s těmito partnery:

ERGO Pro, spol. s r. o.

Odbytová organizace ERGO Pro poskytuje svým klientům služby v oblasti kompletní palety pojistných i finančních programů.


ERGO Pro působí v 7 zemích Evropy: v Německu, Rakousku, Belgii, Lucembursku, Polsku, Itálii a České republice. ERGO Pro je dceřinou společností zcela vlastněnou ERGO pojišťovnou, a.s. Systém poradenství ERGO Pro umožňuje nabízet klientovi řešení orientované na budoucnost, které je na míru přizpůsobeno jeho potřebám.

www.ergo-pro.cz

ZPMV ČR

ZPMV ČR je největší zaměstnaneckou a druhou největší veřejnou zdravotní pojišťovnou na území České republiky, která má za sebou již více než 15 let úspěšné činnosti ve prospěch svých pojištěnců. ZPMV ČR je otevřena všem věkovým, sociálním a profesním skupinám obyvatelstva.

Se ZPMV ČR spolupracujeme především v oblasti prodeje cestovního pojištění.

www.zpmvcr.cz

Ušetřeno s.r.o. (dříve Top-Pojištění.cz)

Portál provozovaný jednou z nejdynamičtěji se rozvíjejících internetových pojistně-makléřských společností na českém trhu. Společnost Ušetřeno s.r.o. (dříve Top-Pojištění.cz) byla prvním a nejstarším internetovým portálem, který již od roku 2005 poskytuje na českém trhu službu porovnání pojištění online.

Na portálu top-pojisteni.cz jsou k nalezení:

  • online srovnávací kalkulátory pojistných produktů
  • informace a aktuality z oblasti pojištění
  • profily partnerských pojišťoven a kontakty.

Ve spolupráci s tímto partnerem nabízíme v současnosti majetkové pojištění Bezpečný domov a cestovní pojištění.

www.top-pojisteni.cz

D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR

Pojišťovna právní ochrany D.A.S. působí na českém trhu již od roku 1995 a za tuto dobu vyřešila 120 tisíc nahlášených případů a poskytla více než 190 tisíc právních rad. Činnost D.A.S. se opírá o tyto 4 hlavní pilíře:
- profesionální právní poradenství nonstop
- úhrada nákladů na řešení případu až do 1 000 000 Kč
- silný tým nezávislých a specializovaných právníků
- dlouholetá tradice, mezinárodní zázemí a zkušenosti. 

D.A.S. je nejen naším obchodním partnerem, ale také naší sesterskou společností patřící do skupiny ERGO a v naší nabídce naleznete její Pojištění právní ochrany.

www.das.cz

VoZP ČR

Vojenská zdravotní pojišťovna je jednou z nejdéle působících zdravotních pojišťoven na území České republiky. V ČR působí od roku 1992.

VoZP ČR je ale zároveň pojišťovnou otevřenou široké veřejnosti, jejím pojištěncem se může stát každý občan České republiky bez ohledu na to, zda jde o vojáka, či nikoliv.

S VoZP ČR spolupracujeme v oblasti prodeje cestovního pojištění

www.vozp.cz