Soutěže pro naše klienty

Zpět na přehled

ERGO pojišťovna pro své klienty často pořádá nejrůznější soutěže o zajímavé ceny. Zde najdete přehled všech našich soutěží včetně podrobných pravidel, a to jak aktuálních, tak již ukončených.

Všem dosavadním výhercům gratulujeme a účastníkům nových soutěží přejeme mnoho úspěchů!

2021

Piloti 2021

Soutěže Piloti 2021 se může zúčastnit každý, kdo má ve stanoveném soutěžním období 1.1.2021 až 31.12.2021 platné pojištění odpovědnosti pilota za škody způsobené na vypůjčeném letadle a přihlásí se do soutěže prostřednictvím emailu s předmětem Piloti 2021 odeslaného na adresu info@ergo.cz. Vyhlášení výherců proběhne 20.1.2022. Kompletní pravidla soutěže jsou k nahlédnutí zde.

2020

Piloti 2020

Soutěže se může zúčastnit každý, kdo má v období 1.1.2020 až 31.12.2020 platné pojištění odpovědnosti pilota za škody způsobené na vypůjčeném letadle a odpoví správně na otázku v soutěžním formuláři. Kompletní pravidla soutěže jsou ke stažení zde. Výherci budou vyhlášeni do 20.1.2021.

2019

Piloti 2019

Soutěže se může zúčastnit každý, kdo má v období 1.1.2019 až 31.12.2019 platné pojištění odpovědnosti pilota za škody způsobené na vypůjčeném letadle a odpoví správně na otázku v soutěžním formuláři. Kompletní pravidla soutěže jsou ke stažení zde. Výherci budou vyhlášeni do 20.1.2020.

2018

Piloti IV

Soutěže se může zúčastnit každý, kdo má v období 1.1.2018 až 31.12.2018 platné pojištění odpovědnosti pilota za škody způsobené na vypůjčeném letadle a odpoví správně na otázku v soutěžním formuláři. Kompletní pravidla soutěže jsou ke stažení zde. Tato soutěž je již ukončena, kompletní seznam výherců si můžete prohlédnout zde.

2017

Piloti III

Soutěže se může zúčastnit každý, kdo má v období 1.1.2017 až 31.12.2017 platné pojištění odpovědnosti pilota za škody způsobené na vypůjčeném letadle a odpoví správně na otázku v soutěžním formuláři. Kompletní pravidla soutěže jsou ke stažení zde. Tato soutěž je již ukončena, kompletní seznam výherců si můžete prohlédnout zde.

UCB Dovolená snů

Soutěže se může zúčastnit každý, kdo si sjedná a zaplatí cestovní pojištění UniCredit Bank v období 5.6.2017 až 11.8.2017 (včetně) a odpoví na soutěžní otázku v soutěžním formuláři. Pravidla soutěže si můžete stáhnout zde. Tato soutěž je již ukončena, kompletní seznam výherců je k nahlédnutí zde.

2016

Vánoce

Nahrajte nám do 15.12.2016 na Facebook ERGO Česká republika fotku svojí adventní nebo vánoční výzdoby, nebo třeba momentku z procházky venkovní krajinou. Tři nejkrásnější fotografie odměníme luxusními zlatými bonboniérami Lindt a Ferrero Rocher. Kompletní pravidla ke stažení zde.

Tato soutěž je již ukončena, výherci se stali Gabriela Želinová, Zdeňka Hortová Rychlíková a Pavlína Kučerová.

UCB Eurovíkend

Soutěže se může zúčastnit každý, kdo si sjedná a zaplatí cestovní pojištění UniCredit Bank v období 1.7.2016 - 31.8.2016 (včetně) a odpoví na soutěžní otázku v soutěžním formuláři. Kompletní pravidla soutěže jsou ke stažení zde.

Tato soutěž je již ukončena, výherci se stali M. Mraffko, P. Cíp, M. Vícha, E. Frolešová a L. Götzová. Výhercům gratulujeme!

Piloti II

Soutěže se může zúčastnit každý, kdo má v období 1.12.2015 až 31.12.2016 platné pojištění odpovědnosti pilota za škody způsobené na vypůjčeném letadle a odpoví správně na otázku v soutěžním formuláři. Kompletní pravidla soutěže jsou ke stažení zde

Tato soutěž je již ukončena. Výherci se stali: 1. místo: Radek Zimák; 2. - 10. místo: Václav Pojer, Tomáš Tesařík, Josef Hlůšek, Robert Vokáč, Libor Kopeček, Marcel Kica, Pavel Novák, Michal Kalina, Petr Říha. Všem výhercům moc gratulujeme!

Přečtěte si zajímavý rozhovor s prvním výhercem soutěže Piloti  zveřejněným v časopise L+K.

Lyžaři

Sjednejte si cestovní pojištění online a soutěžte týdně o 1 poukázku Intersport v hodnotě 500 Kč a 30minutový let ERGO letadlem! Platí pro všechny online smlouvy cestovního pojištění sjednané a zaplacené v období 1.12.2015 - 29.2.2016 (včetně), bez ohledu na datum vycestování. Kompletní pravidla soutěže jsou ke stažení zde. Zde naleznete průběžný seznam výherců.

2015

Piloti

Sjednejte si do 30.11.2015 platné pojištění odpovědnosti pilota za škody na vypůjčeném letadle a soutěžte o 20ti minutovou zkušební výcvikovou lekci na letounu L-29 Delfín či jednu z 9 databází letišť na rok 2016! Kompletní pravidla soutěže zde. Soutěž je již ukončena, zde naleznete kompletní seznam výherců.

MS Miláno 2015

Zašlete nám svůj tip kolik posádek českých reprezentantů v rychlostní kanoistice vybojuje na mistrovství světa v Miláně místo pro olympijské hry v Riu a deset z vás se může těšit na opravdu lákavé ceny! Pro účast v soutěži navštivte náš firemní profil na sociální síti Facebook pod názvem ERGO Česká republika. Kompletní pravidla soutěže ke stažení zde. Soutěž je již ukončena, zde naleznete kompletní seznam výherců.

ERGO slon na cestách

Po celé léto 2015 můžete soutěžit o 2x celodenní rodinné vstupné do Vámi zvoleného aquaparku (volit lze mezi Aquapalace Čestlice a Aqualand Moravia) a plyšového ERGO sloníka k tomu! Stačí pouze nahrát fotografii či výtvor, kam byste našeho ERGO sloníka vzali v létě na dovolenou na náš FB profil jako komentář k soutěžnímu příspěvku. Výherce bude vybrán každý měsíc! Pro účast v soutěži navštivte náš firemní profil na sociální síti Facebook pod názvem ERGO Česká republika. Kompletní pravidla soutěže ke stažení zde.
Soutěž ukončena. Výherci za červenec se stávají Andrea Jupová a Pavla Klugová! Výherkyněmi za srpen se stávají Jaruška Fricová a Mirka Škampová!

Grilovací sezóna

Sjednejte si v období od 1.6.2015 do 1.9.2015 platné cestovní pojištění a soutěžte každý týden o 1 praktický gril na cesty! Do soutěže se může přihlásit každý, kdo si v tomto rozmezí uzavře a zaplatí smlouvu cestovního pojištění přes náš e-shop, bez ohledu na datum vycestování. Vyplňte soutěžní formulář! Kompletní pravidla soutěže ke stažení zde.
Soutěž je již ukončena, zde naleznete kompletní seznam výherců.

ME Račice 2015

Zašlete nám svůj tip na celkový počet medailí získaný Čechy v průběhu ME v rychlostní kanoistice Račice 2015 a tři z vás se mohou těšit na opravdu lákavé ceny! Pro účast v soutěži navštivte náš firemní profil na sociální síti Facebook pod názvem ERGO Česká republika. Kompletní pravidla soutěže ke stažení zde.Tato soutěž je již ukončena, kompletní seznam výherců je k nahlédnutí zde.

Průvodce metropolí

Tentokrát soutěžíme o knižního průvodce vítěznou metropolí, které získá ten výherce, který nám na firemní profil na sociální síti Facebook pod názvemERGO Česká republika napíše, v jaké metropoli by nejraději strávil své jaro a proč. Odměníme nejzajímavější komentář! Kompletní pravidla soutěže ke stažení zde.
Tato soutěž je již ukončena a výhercem se stala Dana Truksová z Podolí. 

Jarní prázdniny

V březnové soutěži s názvem Jarní prázdniny máte možnost vyhrát sportovní batoh, termo hrnek či svačinový box a to za nahrání vlastní fotografie z jarních prázdnin. Pochlubte se svým úlovkem ze sjezdovky, rodinného výletu nebo jiné zajímavosti a staňte se jedním ze 6 výherců!  Pro účast v soutěži navštivte náš firemní profil na sociální síti Facebook pod názvem ERGO Česká republika. Kompletní pravidla soutěže ke stažení zde.
Tato soutěž je již ukončena, výherci se stali 1) Edita Prchalová, Polička, 2) Renata Juřenová, Varnsdorf, 3) Irena Linková, Milovice, 4) Daniela Čechovská, Olomouc, 5) Jana Prouzová, Praha a 6) Iveta Ehrlich, Plzeň.

Soutěž pro mateřské školy

Při příležitosti našeho 20. výročí na českém trhu pořádáme soutěž speciálně pro děti z mateřských školek! Odměněno bude celkem 20 dětských výtvorů a ve hře jsou fotbalové míče, plyšové a drobné hračky. Pro účast v soutěži navštivte náš firemní profil na sociální síti Facebook pod názvem ERGO Česká republika. Kompletní pravidla soutěže ke stažení zde.
Tato soutěž je již ukončena, kompletní seznam výherců naleznete zde.

2014

Halloween

V říjnové halloweenské soutěži máte šanci vyhrát tematické sladké i praktické ceny. Pro účast v soutěži navštivte náš firemní profil na sociální síti Facebook pod názvemERGO Česká republika.
Kompletní pravidla soutěže ke stažení zde. Soutěž je již ukončena.

Soutěž 20 let ERGO

Tentokrát soutěžíte o 20 hmotných ERGO cen. Pro účast v soutěži navštivte náš firemní profil na sociální síti Facebook pod názvemERGO Česká republika.
Kompletní pravidla soutěže ke stažení zde.
Tato soutěž je již ukončena, kompletní seznam výherců naleznete zde.

Jaro v metropoli

Připravili jsme pro vás lákavou soutěž o celoroční cestovní pojištění pro dvě osoby v hodnotě 5.000 Kč! Pro účast v soutěži navštivte náš firemní profil na sociální síti Facebook pod názvem ERGO Česká republika.
Kompletní pravidla soutěže ke stažení zde.
Tato soutěž je již ukončena a výhercem se stala Jitka Oliberiusová z Prahy. 

Dvacáté výročí

Tentokrát soutěžíte o voucher v hodnotě 1.500 Kč do Vámi zvolené restaurace! Pro účast v soutěži navštivte náš firemní profil na sociální síti Facebook pod názvem ERGO Česká republika.
Kompletní pravidla soutěže ke stažení zde.
Tato soutěž je již ukončena a výhercem se stala Helena Otrubová z Přerova nad Labem. 

Letní dovolená

Od 1.8.2014 do 31.8.2014 máte možnost zúčastnit se soutěže o luxusní fotoknihu v tvrdých deskách, formátu A4 a celkem o 104 stranách na Vaše fotografie! Pro účast v soutěži navštivte náš firemní profil na sociální síti Facebook pod názvem ERGO Česká republika.
Kompletní pravidla soutěže ke stažení zde.
Tato soutěž je již ukončena a výhercem se stala paní Kocmanová-Otradovcová ze Strakonic.