Cestovní pojištění
VoZP ČR

Vaše nejlepší ochrana v zahraničí

Koupit online
 

Online sjednání

24/7 z pohodlí domova

Nonstop asistence

zajistí perfektní servis

Specialisté na sporty

co jinde nepojistíte

Popis produktu

I při cestách do zahraničí je potřeba myslet na případná neočekávaná rizika. A nemusí se jednat jen o úraz. Stačí těžší chřipka a finanční rozpočet, plánovaný pro pobyt v zahraničí, vezme za své.

Nespoléhejte se pouze na české zdravotní pojištění a "modrou kartičku". Každá země má svůj systém zdravotní péče a i v případě ošetření akutního problému můžete být vyzváni k zaplacení lékařského paušálu či jiné spoluúčasti na nákladech léčby. Cestovní pojištění VoZP ČR již od 9 Kč na den vám tyto starosti vyřeší.

V základní ceně cestovního pojištění VoZP ČR získáte více než 100 rekreačních sportů zdarma. Navíc jako jedni z mála na trhu nabízíme ochranu také pro adrenalinové sporty a extrémní sporty.

Toto pojištění je možné sjednat pouze pro pojištěnce Vojenské zdravotní pojišťovny České republiky. Pokud nejste pojištěnec Vojenské zdravotní pojišťovny České republiky, přejděte prosím sem.

 

Výhody produktu

  • běžné zimní i rekreační sporty bez přirážky
  • jsme specialisté na pojištění adrenalinových sportů a extrémních sportů
  • samozřejmostí je pojištění léčebných výloh v případě teroristického útoku
  • nonstop asistenční služba EuroCenter Prague, s.r.o. na čísle +420 221 860 626
  • možnost sjednat si pojištění online na poslední chvíli z domova
  • ke každé online smlouvě zasíláme SMS s číslem smlouvy a kontaktem na asistenci
Spočítejte si nezávazně svou kalkulaci ceny cestovního pojištění

Pojistná rizika

V základní ceněJako připojištění
Léčebné výlohy a asistenční služby{check}
Repatriace zpět do ČR{check}
Zubní ošetření{check}
Doprovázející osoba v případě hospitalizace{check}
Pojištění občanské odpovědnosti{check}
Pojištění zavazadel{check}
Pojištění úrazu{check}
Nemanuální pracovní činnost v zahraničí{check}
Rekreační sporty{check}
Adrenalinové sporty{check}
Extrémní sporty{check}
Pojištění storna zájezdu{check}
Pojištění domácích zvířat{check}
Zásah horské služby{check}

Parametry pojištění

  • smlouva se sjednává na dobu určitou či neurčitou
  • platnost pojištění již od následujícího dne
  • minimální vstupní věk je 0 let
  • maximální vstupní věk není omezen
Cestovní pojištění online sjednáte za méně než 5 minut

Přehled tarifů

Popis tarifu
E-Minipojištění pro jednorázovou cestu do Evropy (včetně Egypta, Maroka, Tuniska, Turecka, Kypru a Izraele), léčebné výlohy a asistenční služby
E-Standardpojištění pro jednorázovou cestu do Evropy (včetně Egypta, Maroka, Tuniska, Turecka, Kypru a Izraele), kompletní ochrana (léčebné výlohy, asistenční služby, úraz, zavazadla, odpovědnost)
E-Premiumpojištění pro jednorázovou cestu do Evropy (včetně Egypta, Maroka, Tuniska, Turecka, Kypru a Izraele), kompletní ochrana (léčebné výlohy, asistenční služby, úraz, zavazadla, odpovědnost), maximální limity plnění
W-Minipojištění pro jednorázovou cestu do celého světa, léčebné výlohy a asistenční služby
W-Standardpojištění pro jednorázovou cestu do celého světa, kompletní ochrana (léčebné výlohy, asistenční služby, úraz, zavazadla, odpovědnost)
W-Premiumpojištění pro jednorázovou cestu do celého světa, kompletní ochrana (léčebné výlohy, asistenční služby, úraz, zavazadla, odpovědnost), maximální limity plnění
Travel Miniceloroční pojištění pro opakované výjezdy do celého světa, maximální doba výjezdu je 45 dnů, léčebné výlohy a asistenční služby
Travel Standardceloroční pojištění pro opakované výjezdy do celého světa, maximální doba výjezdu je 60 dnů, kompletní ochrana (léčebné výlohy, asistenční služby, úraz, zavazadla, odpovědnost)
Travel Premiumceloroční pojištění pro opakované výjezdy do celého světa, maximální doba výjezdu je 60 dnů, kompletní ochrana (léčebné výlohy, asistenční služby, úraz, zavazadla, odpovědnost), maximální limity plnění
CZ-Standardpojištění pro jednorázovou cestu po ČR, úraz, zavazadla, odpovědnost (nelze sjednat online)
CZ-Premiumpojištění pro jednorázovou cestu po ČR, úraz, zavazadla, odpovědnost (nelze sjednat online)

Proč si sjednat cestovní pojištění

Když se chystáte na dovolenou a plánujete si ji užít v zahraničí, to poslední, co byste chtěli řešit, jsou zdravotní komplikace a výdaje s nimi spojené. Ty mohou být bez správného cestovního pojištění dražší než celá dovolená. Případná neočekávaná rizika přenechte nám a vy můžete myslet jen na příjemné starosti. Naše cestovní pojištění vás totiž ochrání jak při úrazech, tak i při nemoci.

Jste rození sportovci a adrenalin vám není cizí? I pro vás máme řešení, jak si užívat extrémní sporty a zároveň být pojištěn, pokud by vše nedopadlo tak, jak má. Pojišťovna ERGO jako jedna z mála pojišťuje i adrenalinové sporty extrémní sporty. Ať už jste fanoušci horolezectví, parašutismu, sjezdu divoké řeky nebo potápění, u nás si vhodné cestovní pojištění vyberete. Stačí si jednoduše najít váš oblíbený sport mezi našimi variantami.

Jestli máte hodně práce s plánováním a zařizováním nezbytných věcí na dovolenou a nestíháte přijít na pobočku VoZP ČR, nevadí. Můžete si sjednat cestovní pojištění online v kteroukoliv denní i noční dobu z pohodlí domova. A ušetřený čas můžete využít například k balení věcí na dovolenou.

Nejen nemoci a úrazy mohou zničit zážitek z dovolené. S naším připojištěním se můžete vyhnout i nepříjemnostem jako je ztráta zavazadla nebo storno zájezdu.

V případě jakýchkoli nejasností se můžete obrátit na naši nonstop asistenční službu. Rádi vám s čímkoli poradíme a pomůžeme.

Nespoléhejte se tedy pouze na české zdravotní pojištění a "modrou kartičku". Každá země má svůj systém zdravotní péče, a i v případě ošetření akutního problému můžete být vyzváni k zaplacení lékařského paušálu či jiné spoluúčasti na nákladech léčby. Cestovní pojištění již od 9 Kč na den Vám tyto starosti vyřeší.


Aktuality k cestovnímu pojištění

Dovolená doslova nabitá adrenalinem

Mezi našimi klienty je nejeden nadšenec do adrenalinových sportů. Přečtěte si, jak si naplánovali a užili svou dovolenou v Albánii vodáci z Benga Tour.

Čtěte více

Informace k plnění z cestovního pojištění v případě terorismu

Připravili jsme pro vás krátké shrnutí, na co všechno máte v dané situaci s naším pojištěním nárok.

Čtěte více