Úrazové pojištění
ZP MV ČR

Speciální nabídka pro novorozence

Mám zájem o pojištění
 

Úrazové pojištění pro novorozence

Speciální akce pro pojištěnce ZP MV ČR

Od okamžiku přestřižení pupeční šňůry až do 1 měsíce věku novorozence si můžete sjednat úrazové pojištění pro Vaše miminko bez povinnosti platit pojistné za pojistnou ochranu po dobu jednoho roku*. Běžné pojistné v dalších letech je 333 Kč/rok.

Toto unikátní pojištění se širokým rozsahem pojistné ochrany za velmi výhodných podmínek se vymyká běžným produktům na českém trhu. Stačí vyplnit online formulář a my se Vám ozveme s návrhem pojistné smlouvy – k uzavření pojistné smlouvy pak už stačí jen zaslat nám ji s Vaším podpisem zpět.

Pojištění vzniká datem odeslání online formuláře za předpokladu, že následně dojde k uzavření pojistné smlouvy. Pojištění se sjednává na dobu neurčitou a výročním dnem po dovršení 18 roku věku přechází automaticky na tarif pro dospělé.

* Vstoupit do pojištění lze do jednoho měsíce od data narození.V ostatních případech si pojištění můžete sjednat na kterékoliv pobočce ZP MV ČR.

Přehled ochrany

  Varianta Komfort
Trvalé následky s progresí 500.000 Kč
Trvalé následky při 80 % a více 2.000.000 Kč
Klinika 3.500 Kč
Zachraňovací náklady 5.000 Kč
Rehabilitační management 50.000 Kč
Kosmetické operace 20.000 Kč

Popis pojistných krytí

Trvalé následky úrazu

Při následcích úrazu, který má trvalý charakter, je vyplacena částka, jejíž výše závisí na míře poškození. Plnění se poskytuje již od 0,01 % poškození. Maximální plnění je omezeno částkou 2.000.000 Kč.

Do 10 % pojistné částky se pojištění vztahuje také na meningoencefalitidu a lymskou boreliózu v důsledku kousnutí klíštětem, pokud je onemocnění zjištěno lékařsky nebo sérologicky a dětskou obrnu.

Klinika

Jednorázové odškodnění v případě:

  • operace vazu

  • operace šlachy

  • operace menisku

  • zlomeniny kosti

  • hospitalizace po dobu tří a více dnů

Zachraňovací náklady

Pojišťovna hradí náklady na hledání, záchranu a převoz pojištěného až do výše pojistné částky.

Rehabilitační management

Zanechá-li úraz trvalé následky 35 % a více, uhradí pojišťovna náklady na lékařskou, sociální a profesní rehabilitaci až do sjednané výše. Můžete si tedy najmout služby některé ze speciálních organizací, které rehabilitace poskytují, a nechat je pak proplatit z Vašeho pojištění.

Kosmetické operace

Pokud v důsledku úrazu dojde k poškození povrchu těla, uhradí pojišťovna náklady na kosmetické operace do sjednané částky.