Cestovní pojištění

Vaše nejlepší ochrana v zahraničí

Koupit online
 

Online sjednání

24/7 z pohodlí domova

Nonstop asistence

zajistí perfektní servis

Specialisté na sporty

co jinde nepojistíte


Popis produktu

I při cestách do zahraničí je potřeba myslet na případná neočekávaná rizika. A nemusí se jednat jen o úraz. Stačí těžší chřipka a finanční rozpočet, plánovaný pro pobyt v zahraničí, vezme za své.

Nespoléhejte se pouze na české zdravotní pojištění a "modrou kartičku". Každá země má svůj systém zdravotní péče a i v případě ošetření akutního problému můžete být vyzváni k zaplacení lékařského paušálu či jiné spoluúčasti na nákladech léčby. Cestovní pojištění již od 20 Kč na den vám tyto starosti vyřeší.

V základní ceně cestovního pojištění ERGO získáte více než 100 rekreačních sportů zdarma. Navíc jako jedni z mála pojišťujeme adrenalinové sporty a extrémní sporty.


Výhody produktu

  • běžné zimní i rekreační sporty bez přirážky
  • jsme specialisté na pojištění adrenalinových sportů a extrémních sportů
  • samozřejmostí je pojištění léčebných výloh v případě teroristického útoku
  • nonstop asistenční služba EuroCenter Prague, s.r.o. na čísle +420 221 860 626
  • možnost sjednat si pojištění online na poslední chvíli z domova
  • ke každé online smlouvě zasíláme SMS s číslem smlouvy a kontaktem na asistenci
Spočítejte si nezávazně svou kalkulaci ceny cestovního pojištění

Pojistná rizika

V základní ceněJako připojištění
Léčebné výlohy a asistenční služby{check}
Repatriace zpět do ČR{check}
Zubní ošetření{check}
Doprovázející osoba v případě hospitalizace{check}
Pojištění občanské odpovědnosti{check}
Pojištění zavazadel{check}
Pojištění úrazu{check}
Nemanuální pracovní činnost v zahraničí{check}
Rekreační sporty{check}
Adrenalinové sporty{check}
Extrémní sporty{check}
Pojištění storna zájezdu{check}

Parametry pojištění

  • smlouva se sjednává na dobu určitou či neurčitou
  • platnost pojištění již od následujícího dne
  • minimální vstupní věk je 0 let
  • maximální vstupní věk není omezen
Cestovní pojištění online sjednáte za méně než 5 minut

Přehled tarifů

Popis tarifu
E-Trippojištění pro jednorázovou cestu do Evropy (včetně Egypta, Maroka, Tuniska, Turecka, Kypru a Izraele), léčebné výlohy a asistenční služby
E-TripALLpojištění pro jednorázovou cestu do Evropy (včetně Egypta, Maroka, Tuniska, Turecka, Kypru a Izraele), kompletní ochrana (léčebné výlohy, asistenční služby, úraz, zavazadla, odpovědnost)
L-Trippojištění pro jednorázovou cestu do celého světa vyjma USA, Kanady a Austrálie, léčebné výlohy a asistenční služby
L-TripALLpojištění pro jednorázovou cestu do celého světa vyjma USA, Kanady a Austrálie, kompletní ochrana (léčebné výlohy, asistenční služby, úraz, zavazadla, odpovědnost)
W-Trippojištění pro jednorázovou cestu do celého světa, léčebné výlohy a asistenční služby
W-TripALLpojištění pro jednorázovou cestu do celého světa, kompletní ochrana (léčebné výlohy, asistenční služby, úraz, zavazadla, odpovědnost)
W-Travelceloroční pojištění pro opakované výjezdy do celého světa, maximální doba výjezdu je 45 dnů, léčebné výlohy a asistenční služby
W-TravelALLceloroční pojištění pro opakované výjezdy do celého světa, maximální doba výjezdu je 60 dnů, kompletní ochrana (léčebné výlohy, asistenční služby, úraz, zavazadla, odpovědnost)
CZ-ALLpojištění pro jednorázovou cestu po ČR, úraz, zavazadla, odpovědnost
E-CARDceloroční pojištění pro opakované služební výjezdy do Evropy, léčebné výlohy a asistenční služby
W-CARDceloroční pojištění pro opakované služební výjezdy do celého světa, léčebné výlohy a asistenční služby

Proč si sjednat cestovní pojištění

Když se chystáte na dovolenou a plánujete si ji užít v zahraničí, to poslední, co byste chtěli řešit, jsou zdravotní komplikace a výdaje s nimi spojené. Ty mohou být bez správného cestovního pojištění dražší než celá dovolená. Případná neočekávaná rizika přenechte nám a vy můžete myslet jen na příjemné starosti. Naše cestovní pojištění vás totiž ochrání jak při úrazech, tak i při nemoci.

Jste rození sportovci a adrenalin vám není cizí? I pro vás máme řešení, jak si užívat extrémní sporty a zároveň být pojištěn, pokud by vše nedopadlo tak, jak má. Pojišťovna ERGO jako jedna z mála pojišťuje i adrenalinové sporty extrémní sporty. Ať už jste fanoušci horolezectví, parašutismu, sjezdu divoké řeky nebo potápění, u nás si vhodné cestovní pojištění vyberete. Stačí si jednoduše najít váš oblíbený sport mezi našimi variantami.

Jestli máte hodně práce s plánováním a zařizováním nezbytných věcí na dovolenou a nestíháte přijít k nám na pobočku, nevadí. Můžete si sjednat cestovní pojištění online v kteroukoliv denní i noční dobu z pohodlí domova. A ušetřený čas můžete využít například k balení věcí na dovolenou.

Nejen nemoci a úrazy mohou zničit zážitek z dovolené. S naším připojištěním se můžete vyhnout i nepříjemnostem jako je ztráta zavazadla nebo storno zájezdu.

V případě jakýchkoli nejasností se můžete obrátit na naši 24 nonstop asistenční službu. Rádi vám s čímkoli poradíme a pomůžeme. A díky více než 20letým zkušenostem nás žádná komplikace nezaskočí.

Nespoléhejte se tedy pouze na české zdravotní pojištění a "modrou kartičku". Každá země má svůj systém zdravotní péče, a i v případě ošetření akutního problému můžete být vyzváni k zaplacení lékařského paušálu či jiné spoluúčasti na nákladech léčby. Cestovní pojištění již od 20 Kč na den Vám tyto starosti vyřeší.


Aktuality k cestovnímu pojištění

Ahoooj! Dobro došli na Jadran.

Kolemjdoucí se zdraví ahoj, v restauracích vám nabízejí české menu, občas kolem projde někdo v ponožkách a sandálech. V létě je tu krásně teplo a taky docela levně. O jaké zemi, že se tady mluví? Zní to jako Česko, ale není to Česko. Většina z vás už správně tuší, že se jedná o jednu z nejčastěji navštěvovaných destinací Čechů, Chorvatsko.

Čtěte více

Rakousko nejsou jen Alpy a štrůdl, ale i historie a adrenalin

Lidé na ulici pijí pivo z keramických korbelů v tradičních kožených kalhotách lederhosen a dirndl krojích. Mládež si z mobilů nepouští pop music, ale Mozarta a Beethovena a učí se taneční kroky na tradiční ples v opeře. U toho ukusují pravý vídeňský schnitzell a štrůdl. Někde z tyrolských Alp se ozývá jódlování. Tak takhle to dnes v Rakousku určitě nevypadá...

Čtěte více