Cestovní pojištění

Vaše nejlepší ochrana v zahraničí

Koupit online
 

Online sjednání

24/7 z pohodlí domova

Nonstop asistence

zajistí perfektní servis

Specialisté na sporty

co jinde nepojistíte


Popis produktu

I při cestách do zahraničí je potřeba myslet na případná neočekávaná rizika. A nemusí se jednat jen o úraz. Stačí těžší chřipka a finanční rozpočet, plánovaný pro pobyt v zahraničí, vezme za své.

Nespoléhejte se pouze na české zdravotní pojištění a "modrou kartičku". Každá země má svůj systém zdravotní péče a i v případě ošetření akutního problému můžete být vyzváni k zaplacení lékařského paušálu či jiné spoluúčasti na nákladech léčby. Cestovní pojištění již od 10 Kč na den vám tyto starosti vyřeší.

V základní ceně cestovního pojištění ERGO získáte více než 100 rekreačních sportů zdarma. Navíc jako jedni z mála pojišťujeme adrenalinové sporty a extrémní sporty.


Výhody produktu

 • běžné zimní i rekreační sporty bez přirážky
 • jsme specialisté na pojištění adrenalinových sportů a extrémních sportů
 • samozřejmostí je pojištění léčebných výloh v případě teroristického útoku
 • nonstop asistenční služba EuroCenter Prague, s.r.o. na čísle +420 221 860 626
 • možnost sjednat si pojištění online na poslední chvíli z domova
 • ke každé online smlouvě zasíláme SMS s číslem smlouvy a kontaktem na asistenci
Spočítejte si nezávazně svou kalkulaci ceny cestovního pojištění

Pojistná rizika

V základní ceněJako připojištění
Léčebné výlohy a asistenční služby{check}
Letový asistent{check}
Repatriace zpět do ČR{check}
Zubní ošetření{check}
Doprovázející osoba v případě hospitalizace{check}
Pomoc v nouzi{check}
Ztráta cestovních dokladů{check}
Rekreační sporty{check}
Nemanuální pracovní činnost v zahraničí{check}
Pojištění občanské odpovědnosti{check}
Pojištění zavazadel{check}
Pojištění úrazu{check}
Adrenalinové sporty{check}
Extrémní sporty{check}
Pojištění storna zájezdu{check}
Pojištění zásahu horské služby{check}
Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zvířetem{check}
Pojištění veterinární péče{check}

Parametry pojištění

 • smlouva se sjednává na dobu určitou
 • okamžitá platnost pojištění při platbě kartou online
 • minimální vstupní věk je 0 let
 • maximální vstupní věk není omezen
Cestovní pojištění online sjednáte za méně než 5 minut

Přehled tarifů

Název tarifuPopis tarifu
E-Basicpojištění léčebných výloh a asistenční služby, Evropa*
E-Classickompletní pojistná ochrana (léčebné výlohy, asistenční služby, úraz, zavazadla, odpovědnost), Evropa*
E-Exclusivekompletní pojistná ochrana (léčebné výlohy, asistenční služby, úraz, zavazadla, odpovědnost) s navýšeným plněním, Evropa*
W-Basicpojištění léčebných výloh a aktivní asistence, Svět**
W-Classickompletní pojistná ochrana (léčebné výlohy, asistenční služby, úraz, zavazadla, odpovědnost), Svět**
W-Exclusivekompletní pojistná ochrana (léčebné výlohy, asistenční služby, úraz, zavazadla, odpovědnost) s navýšeným plněním, Svět**

*Evropa

 • všechny státy geografického území Evropy (Albánie, Andora, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Island, Itálie, Jugoslávie, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Makedonie, Malta, Moldavsko, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko - evropská část, Řecko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Vatikán, Velká Británie)
 • jejich vybrané ostrovy (Kréta, Sicílie, Sardinie, Korsika, Mallorca, Menorca, Ibiza, Kanárské ostrovy, Madeira, Azorské ostrovy, Země Františka Josefa, Jan Mayen, Špicberky, Hebridy, Shetlandy, Orkneje)
 • Egypt, Izrael, Kypr, Maroko, Tunisko a Turecko

**Svět

 • všechny státy světa bez omezení vyjma ČR
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás nebo si projděte Často kladené dotazy k cestovnímu pojištění!

Proč si sjednat cestovní pojištění

Když se chystáte na dovolenou a plánujete si ji užít v zahraničí, to poslední, co byste chtěli řešit, jsou zdravotní komplikace a výdaje s nimi spojené. Ty mohou být bez správného cestovního pojištění dražší než celá dovolená. Případná neočekávaná rizika přenechte nám a vy můžete myslet jen na příjemné starosti. Naše cestovní pojištění vás totiž ochrání jak při úrazech, tak i při nemoci.

Jste rození sportovci a adrenalin vám není cizí? I pro vás máme řešení, jak si užívat extrémní sporty a zároveň být pojištěn, pokud by vše nedopadlo tak, jak má. Pojišťovna ERGO jako jedna z mála pojišťuje i adrenalinové sporty extrémní sporty. Ať už jste fanoušci horolezectví, parašutismu, sjezdu divoké řeky nebo potápění, u nás si vhodné cestovní pojištění vyberete. Stačí si jednoduše najít váš oblíbený sport mezi našimi variantami.

Jestli máte hodně práce s plánováním a zařizováním nezbytných věcí na dovolenou a nestíháte přijít k nám na pobočku, nevadí. Můžete si sjednat cestovní pojištění online v kteroukoliv denní i noční dobu z pohodlí domova. A ušetřený čas můžete využít například k balení věcí na dovolenou.

Nejen nemoci a úrazy mohou zničit zážitek z dovolené. S naším připojištěním se můžete vyhnout i nepříjemnostem jako je ztráta zavazadla, storno zájezdu nebo pojištění mazlíčků.

V případě jakýchkoli nejasností se můžete obrátit na naši 24 nonstop asistenční službu. Rádi vám s čímkoli poradíme a pomůžeme. A díky více než 25letým zkušenostem nás žádná komplikace nezaskočí.

Nespoléhejte se tedy pouze na české zdravotní pojištění a "modrou kartičku". Každá země má svůj systém zdravotní péče, a i v případě ošetření akutního problému můžete být vyzváni k zaplacení lékařského paušálu či jiné spoluúčasti na nákladech léčby. Cestovní pojištění již od 10 Kč na den Vám tyto starosti vyřeší.


Aktuality k cestovnímu pojištění

Objevujte nové světy! Vydejte se do těch nejkrásnějších hlubin naší planety.

Lákají vás neobvyklá místa, ale už toho máte mnoho procestováno? Zkuste to mimo pevninu. Pod vodou se totiž skrývá celý nový a často ještě ani vědci neprobádaný svět.

Čtěte více

Tady si bombardino nedáte. Zato si užijete pořádný freeride! Kam vyrazit za netradičním lyžováním?

Zima je opět tady a všichni přemýšlíme, kam letos vyrazit na hory. Špindl? Harrachov? Nebo Bílá v Beskydech? A není už to trochu nuda a každoroční klišé? Zkuste letos popustit uzdu fantazii a vyrazit někam, kde jste ještě nebyli. Lyžování může být dokonce i adrenalinový sport. Je ale potřeba sbalit kufry a vycestovat za hranice. A věřte, že lyžařský svět nekončí v Alpách...

Čtěte více