Adrenalinové sporty

v nabídce cestovního pojištění ERGO

Chci si spočítat cenu
 
Zpět na produkt

Adrenalinové sporty jako životní styl

Pokud patříte mezi skupinu lidí, kteří chtějí žít naplno, adrenalin je pro vás určitě jasnou volbou. Volit můžete z široké škály rozličných aktivit, jako jsou bojové sporty, skikros, skiboby, rychlobruslení, koňské dostihy, vysokohorská turistika, potápění do 40 metrů nebo také poměrně netradiční aktivita - historický bojový šerm. Řadí se zde dokonce i jízda na U rampě, a to jak na skateboardu, tak na bruslích nebo lyžích a taky stále velmi populární vodácké sporty jako je rafting a kanoistika na divoké řece.

Všechny tyto aktivity spadají do kategorie adrenalinových či rizikových sportů. A přestože někdy je nejistota to, co adrenalin zvedá, být vámi vsadíme alespoň na jistotu základní - připojištění rizikových sportů. Tato služba je na míru uzpůsobena milovníkům extrému, kteří ale vědí, že by zodpovědnost (zejména) zde, měla stát na prvním místě. U adrenalinových aktivit je totiž riziko, že se něco stane, pochopitelně mnohem vyšší.

Riziko 1 s přirážkou 100 %

Adrenalinové sporty zahrnuté do skupiny Riziko 1 obsahují automaticky připojištění pracovní cesty manuálně pracujících, pohyb v nadmořské výšce nad 3 500 m n.m. a dále aktivity uvedené v tabulce níže.

akrobatický rock and rollbojové sportyhistorický šerm (bojový)jakékoliv sportovní soutěže registrovaných sportovcůjízda na U rampě (in-line, skateboard, lyže)
koňské dostihypotápění do 40m hloubkyrafting a kanoistika na divoké řecerychlobruslení (lední i in-line)skiboby
skikrossportovní gymnastikavysokohorská turistika a ferraty (s nutností pomůcek) do 3 500 m n.m. a podobné sporty
Prohlédněte si i naši nabídku připojištění extrémních sportů Chci si spočítat cenu Víte, že pojišťujeme více než 100 sportů bez přirážky?