Adrenalinové sporty

v nabídce cestovního pojištění ERGO

Zpět na produkt
 

Adrenalinové sporty jako životní styl

Pokud patříte mezi skupinu lidí, kteří chtějí žít naplno, adrenalin je pro vás určitě jasnou volbou. Volit můžete z široké škály rozličných aktivit, jako jsou bojové sporty, skikros, skiboby, rychlobruslení, koňské dostihy, vysokohorská turistika, potápění do 40 metrů nebo také poměrně netradiční aktivita - historický bojový šerm. Řadí se zde dokonce i jízda na U rampě, a to jak na skateboardu, tak na bruslích nebo lyžích a taky stále velmi populární vodácké sporty jako je rafting a kanoistika na divoké řece.

Všechny tyto aktivity spadají do kategorie adrenalinových či rizikových sportů. A přestože někdy je nejistota to, co adrenalin zvedá, být vámi vsadíme alespoň na jistotu základní - připojištění rizikových sportů. Tato služba je na míru uzpůsobena milovníkům extrému, kteří ale vědí, že by zodpovědnost (zejména) zde, měla stát na prvním místě. U adrenalinových aktivit je totiž riziko, že se něco stane, pochopitelně mnohem vyšší.

Riziko 1 s přirážkou 100 %

Adrenalinové sporty zahrnuté do skupiny Riziko 1 obsahují automaticky připojištění pracovní cesty manuálně pracujících, pohyb v nadmořské výšce nad 3 500 m n.m. a dále aktivity uvedené v tabulce níže.

akrobatický rock and rollistobojové sportyisto jumpingkoňské dostihy
historický šerm (bojový)jakékoliv sportovní soutěže registrovaných sportovcůjízda na U rampě (in-line, skateboard, lyže)potápění do 40m hloubkyrafting a kanoistika na divoké řece
rychlobruslení (lední i in-line)skibobyskikrossportovní gymnastikavysokohorská turistika a ferraty (s nutností pomůcek) do 3 500 m n.m. a podobné sporty
Prohlédněte si i naši nabídku připojištění extrémních sportů Víte, že pojišťujeme více než 100 sportů bez přirážky?