Cestovní pojištění ERGO

Vaše nejlepší ochrana na cestách

Sjednat pojištění
 

Online sjednání

24/7 z pohodlí domova

Nonstop asistence

zajistí perfektní servis

Specialisté na sporty

co jinde nepojistíte


Popis produktu

I při cestách do zahraničí je potřeba myslet na případná neočekávaná rizika. A nemusí se jednat jen o úraz. Stačí těžší chřipka a finanční rozpočet, plánovaný pro pobyt v zahraničí, vezme za své.

Nespoléhejte se pouze na české zdravotní pojištění a "modrou kartičku". Každá země má svůj systém zdravotní péče a i v případě ošetření akutního problému můžete být vyzváni k zaplacení lékařského paušálu či jiné spoluúčasti na nákladech léčby. Cestovní pojištění již od 10 Kč na den vám tyto starosti vyřeší.

V základní ceně cestovního pojištění ERGO získáte více než 100 rekreačních sportů zdarma. Navíc jako jedni z mála pojišťujeme adrenalinové sporty a extrémní sporty.


Výhody produktu

 • běžné zimní i rekreační sporty bez přirážky
 • jsme specialisté na pojištění adrenalinových sportů a extrémních sportů
 • samozřejmostí je pojištění léčebných výloh v případě teroristického útoku
 • nonstop asistenční služba EuroCenter Prague, s.r.o. na čísle +420 221 860 626
 • možnost sjednat si pojištění online na poslední chvíli z domova
 • ke každé online smlouvě zasíláme SMS s číslem smlouvy a kontaktem na asistenci
Spočítejte si nezávazně svou kalkulaci ceny cestovního pojištění

Pojistná rizika

  V základní ceně Jako připojištění
Léčebné výlohy a asistenční služby {check}  
Letový asistent {check}  
Repatriace zpět do ČR {check}  
Zubní ošetření {check}  
Doprovázející osoba v případě hospitalizace {check}  
Pomoc v nouzi {check}  
Ztráta cestovních dokladů {check}  
Rekreační sporty {check}  
Nemanuální pracovní činnost v zahraničí {check}  
Pojištění občanské odpovědnosti   {check}
Pojištění zavazadel   {check}
Pojištění úrazu   {check}
Adrenalinové sporty   {check}
Extrémní sporty   {check}
Pojištění storna zájezdu   dočasně pozastaveno
Pojištění zásahu horské služby   {check}
Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zvířetem   {check}
Pojištění veterinární péče   {check}

Parametry pojištění

 • smlouva se sjednává na dobu určitou
 • okamžitá platnost pojištění při platbě kartou online
 • minimální vstupní věk je 0 let
 • maximální vstupní věk není omezen
Cestovní pojištění online sjednáte za méně než 5 minut

Přehled tarifů

Název tarifu Popis tarifu
E-Basic pojištění léčebných výloh a asistenční služby, Evropa*
E-Classic kompletní pojistná ochrana (léčebné výlohy, asistenční služby, úraz, zavazadla, odpovědnost), Evropa*
E-Exclusive kompletní pojistná ochrana (léčebné výlohy, asistenční služby, úraz, zavazadla, odpovědnost) s navýšeným plněním, Evropa*
W-Basic pojištění léčebných výloh a aktivní asistence, Svět**
W-Classic kompletní pojistná ochrana (léčebné výlohy, asistenční služby, úraz, zavazadla, odpovědnost), Svět**
W-Exclusive kompletní pojistná ochrana (léčebné výlohy, asistenční služby, úraz, zavazadla, odpovědnost) s navýšeným plněním, Svět**

*Evropa

 • všechny státy geografického území Evropy (Albánie, Andora, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Island, Itálie, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Makedonie, Malta, Moldavsko, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko - evropská část, Řecko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Vatikán, Velká Británie)
 • jejich vybrané ostrovy (Kréta, Sicílie, Sardinie, Korsika, Mallorca, Menorca, Ibiza, Kanárské ostrovy, Madeira, Azorské ostrovy, Země Františka Josefa, Jan Mayen, Špicberky, Hebridy, Shetlandy, Orkneje)
 • Egypt, Izrael, Kypr, Maroko, Tunisko a Turecko

**Svět

 • všechny státy světa bez omezení vyjma ČR
Často kladené dotazy k cestovnímu pojištění

Proč si sjednat cestovní pojištění

Když se chystáte na dovolenou a plánujete si ji užít v zahraničí, to poslední, co byste chtěli řešit, jsou zdravotní komplikace a výdaje s nimi spojené. Ty mohou být bez správného cestovního pojištění dražší než celá dovolená. Případná neočekávaná rizika přenechte nám a vy můžete myslet jen na příjemné starosti. Naše cestovní pojištění vás totiž ochrání jak při úrazech, tak i při nemoci.

Jste rození sportovci a adrenalin vám není cizí? I pro vás máme řešení, jak si užívat extrémní sporty a zároveň být pojištěn, pokud by vše nedopadlo tak, jak má. Pojišťovna ERGO jako jedna z mála pojišťuje i adrenalinové sporty extrémní sporty. Ať už jste fanoušci horolezectví, parašutismu, sjezdu divoké řeky nebo potápění, u nás si vhodné cestovní pojištění vyberete. Stačí si jednoduše najít váš oblíbený sport mezi našimi variantami.

Jestli máte hodně práce s plánováním a zařizováním nezbytných věcí na dovolenou a nestíháte přijít k nám na pobočku, nevadí. Můžete si sjednat cestovní pojištění onlinev kteroukoliv denní i noční dobu z pohodlí domova. A ušetřený čas můžete využít například k balení věcí na dovolenou.

Nejen nemoci a úrazy mohou zničit zážitek z dovolené. S naším připojištěním se můžete vyhnout i nepříjemnostem jako je ztráta zavazadla, storno zájezdu nebo pojištění mazlíčků.

V případě jakýchkoli nejasností se můžete obrátit na naši 24 nonstop asistenční službu. Rádi vám s čímkoli poradíme a pomůžeme. A díky více než25letým zkušenostem nás žádná komplikace nezaskočí.

Nespoléhejte se tedy pouze na české zdravotní pojištění a "modrou kartičku". Každá země má svůj systém zdravotní péče, a i v případě ošetření akutního problému můžete být vyzváni k zaplacení lékařského paušálu či jiné spoluúčasti na nákladech léčby. Cestovní pojištění již od 10 Kč na den Vám tyto starosti vyřeší.


Aktuality k cestovnímu pojištění

Možnosti sportovních aktivit v zahraničí

Od 2. června 2020 nabízíme cestovní pojištění, které poskytuje úhradu léčebných výloh bez ohledu na aktuální „semafor“ Ministerstva zahraničí. ERGO pojišťovna, a.s. svým klientům bude hradit léčebné výlohy z cestovního pojištění i v souvislosti s pandemií onemocnění COVID 19, a to na celém světě. Podmínkou je dodržování místních pravidel určených pro vstup na území daného státu.

Čtěte více

Užijte si cyklistiku bez obav

Cyklistika - jeden z nejpříjemnějších a nejčastěji praktikovaných sportů i během babího léta. V období letních prázdnin se z jízdy na kole stává v Čechách téměř národní sport a kolo nás nepřestává bavit ani na podzim. Spousta nádherných výhledů, odkrývání tajemných zákoutí, společné chvíle s rodinou a přáteli.

Čtěte více