Bezpečný domov PLUS

Pojištění majetku 2. generace

Spočítat online
 

Jednoduchost sjednání

stačí znát pouze m² plochy

Nadstandardní ochrana

katastrofická rizika v základní ceně

Občanská odpovědnost

zdarma

 

Bezpečný domov PLUS vás ochrání před rizikem podpojištění (tj. krácení plnění z důvodu nedostatečné pojistné částky) a složitého oceňování majetku. Pojistná částka je navržena paušálně podle m2 obytné plochy pojištěné nemovitosti nebo domácnosti!

Bezpečný domov PLUS představuje novou generaci pojištění majetku a odpovědnosti, které jste vy, naši klienti, ocenili jako top produkt prostřednictvím nezávislých finančních serverů.

Navíc získáte zdarma pojištění občanské odpovědnosti s možností připojistit odpovědnost vlastníka nebo opatrovatele psa, koně nebo skotu.

Co si můžete pojistit?

 • rodinný dům (či rekreační stavbu) až se dvěma byty
 • byt v osobním vlastnictví
 • nemovitost ve stavbě
 • domácnost (trvale obydlenou i rekreační)
 • budovy s podnikatelskou činností do 1/2 obytné plochy
 • vybavení kanceláře nebo ordinace
 • vedlejší budovy na jiném pozemku (např. garáž)
 • bazény a vířivé vany
 • tepelná čerpadla
 • odpovědnost s limitem až 10.000.000 Kč

Proč vyzkoušet Bezpečný domov PLUS

1. Je to jednoduché

Stačí, když znáte velikost obytné plochy své domácnosti či nemovitosti v m².

2. Základní i katastrofická rizika máte v ceně

Pojištění celého spektra rizik máte již v základní ceně. Jedná se např. o:

 • rozbití skla z jakékoliv příčiny
 • škody způsobené zvěří na budově nebo bytu
 • zkrat na elektromotorech
 • odcizení stavebních součástí
 • pojištění elektroniky bez limitu
 • nonstop asistenční služba
 • zajištění náhradního ubytování až na 12 měsíců

3. Nonstop asistenční služba

Využít můžete i nonstop asistenci zdarma pro pomoc v nouzi na telefonním čísle +420222 518 310. Služba je zabezpečovaná společností GLOBAL ASSISTANCE, a.s.

Spočítejte si nezávazně svou kalkulaci ceny pojištění majetku Bezpečný domov PLUS

Stále váháte? Přečtěte si, proč si sjednat majetkové pojištění.

Každý z nás se už s nějakými katastrofami v životě setkal. Ať už s menšími, jako jsou graffiti na fasádě či bouračka nezodpovědného řidiče do oplocení či s těmi většími, jako jsou povodně a požáry. V ERGO myslíme na všechna rizika a pomáháme vám minimalizovat jejich dopady. S pojištěním Bezpečný domov PLUS se už nemusíte obávat o svůj majetek. 

Navrhli jsme pro vás co nejjednodušší sjednání majetkového pojištění. Stačí znát pouze m² obytné plochy své nemovitosti nebo domácnosti. Můžete získat nejen ochranu domácnosti, domu či bytu v osobním vlastnictví, ale i kanceláře a ordinace. Při sjednání majetkového pojištění ERGO navíc získáte zdarma pojištění občanské odpovědnosti s celosvětovou platností. Dále si můžete připojistit odpovědnost za zvíře.

Bezpečný domov PLUS má pojištění povodní a záplav již v základní ceně. Pojištění vedlejších budov (jako jsou například stodoly a garáže) pohodlně na jedné smlouvě. Nabízíme také speciální pojištění bazénů a vířivek, krytí škod způsobených zvěří či hmyzem na budově a její fasádě či zajištění náhradního ubytování až na 12 měsíců od škody.

Pojistná rizika

   
Pojištění budov a bytů Požár, výbuch, přímý i nepřímý úder blesku, pád letadla (i bez posádky), náraz neznámého vozidla, vichřice, krupobití, tíha sněhu nebo námrazy, pád skály, sesuv půdy, kouř, pád stromů a stožárů, poškození budovy 3. osobou, srážková voda, pád lavin, vystoupnutí vody z kanalizace, zemětřesení, povodeň, záplava, imploze, rázová vlna způsobená nadzvukovými letouny, škody na vodovodním zařízení, rozbití skla z jakékoliv příčiny, přepětí a podpětí (vlivem provozovatele el. sítě), škody způsobené zvěří, poškození plotu neznámým vozidlem, vandalismus včetně graffiti, náhradní ubytování do 12 měsíců.
  Navíc zdarma pojištění odpovědnosti za škodu vlastníka, držitele, nájemce nebo správce budovy či bytu.
Pojištění domácnosti Požár, výbuch, kouř, přímý i nepřímý úder blesku, pád letadla (i bez posádky), náraz neznámého vozidla nebo jeho nákladu, zemětřesení, vichřice, krupobití, tíha sněhu nebo námrazy, pád skály, pád lavin, pád stromů a stožárů, imploze, rázová vlna způsobená nadzvukovými letouny, povodeň, záplava, voda z vodovodního zařízení, krádež vloupáním nebo pokus o takový čin, loupež v místě pojištění i mimo něj, vandalismus, rozbití skla z jakékoliv příčiny, pojištění cestovních zavazadel, zkažení mražených potravin, zneužití telefonu, bydliště dětí studujících mimo domov (i v rámci celé Evropy), přepětí a podpětí (vlivem provozovatele el. sítě), náhradní ubytování do 12 měsíců.
  Navíc pojištění občanské odpovědnosti zdarma.
Pojištění budovy/bytu ve stavbě Požár, výbuch, přímý úder blesku, střet nebo zřícení letadel, vichřice, odcizení zabudovaného příslušenství budov, povodeň a záplava.
  Navíc zdarma pojištění odpovědnosti za škodu vlastníka budovy ve stavbě nebo demolici.

Parametry pojištění

 • smlouva se sjednává na dobu neurčitou s platností již od následujícího dne
 • pojistné je vždy placeno běžným způsobem, tedy s měsíční, čtvrtletní, pololetní či roční frekvencí
Často kladené dotazy k pojištění majetku