Bezpečný domov
PLUS

Pojištění majetku a odpovědnosti 2. generace

Spočítat online
 

Maximální jednoduchost

stačí znát pouze m2 plochy

Nadstandardní ochrana

hned v základní ceně

Občanská odpovědnost

pro každého zdarma

Popis produktu

Bezpečný domov PLUS představuje novou generaci našeho pojištění majetku a odpovědnosti, které bylo oceněné samotnými klienty jako top produkt prostřednictvím nezávislých finančních serverů.

Bezpečný domov PLUS byl navržen tak, aby ochránil klienta před rizikem podpojištění a složitého oceňování majetku. Pojistná částka je tedy navržena paušálně podle m2 obytné plochy pojištěné nemovitosti nebo domácnosti!

Navíc získá klient zdarma pojištění občanské odpovědnosti s možností připojistit odpovědnost vlastníka nebo opatrovatele psa, koně nebo skotu.

Produktem Bezpečný domov PLUS lze pojistit

 • rodinný dům s maximálně dvěma byty (může být i rekreační stavba)
 • byt v osobním vlastnictví
 • nemovitost ve stavbě
 • domácnost - trvale obydlená i rekreační

Pojištění lze sjednat i pro

 • budovy s podnikatelskou činností do 1/2 obytné plochy
 • vybavení kanceláře nebo ordinace
 • vedlejší budovy na jiném pozemku (např. garáže)
 • bazény a vířivé vany
 • odpovědnost s limitem až 10.000.000 Kč

Výhody produktu

1. Jednoduchost - stačí znát pouze m2 obytné plochy své domácnosti nebo nemovitosti

2. Pojištění celého spektra základních i katastrofických rizik již v základní ceně, jako například

 • povodně a záplavy
 • rozbití skla z jakékoliv příčiny
 • škody způsobené zvěří na budově nebo bytu
 • zkrat na elektromotorech
 • odcizení stavebních součástí
 • pojištění elektroniky bez limitu
 • nonstop asistenční služba
 • zajištění náhradního ubytování až na 12 měsíců

3. Nonstop asistenční služba

Bezpečný domov PLUS myslí na všechna rizika, která mohou Váš domov postihnout a pomůže Vám jejich dopady minimalizovat. K tomu slouží i zdarma nonstop asistence pro pomoc v nouzi zabezpečovaná společností GLOBAL ASSISTANCE, a.s. na telefonním čísle +420 222 518 310.

Spočítejte si nezávazně svou kalkulaci ceny pojištění majetku Bezpečný domov PLUS

Pojistná rizika

Pojištění budov a bytůPožár, výbuch, přímý i nepřímý úder blesku, pád letadla (i bez posádky), náraz neznámého vozidla, vichřice, krupobití, tíha sněhu nebo námrazy, pád skály, sesuv půdy, kouř, pád stromů a stožárů, poškození budovy 3. osobou, srážková voda, pád lavin, vystoupnutí vody z kanalizace, zemětřesení, povodeň, záplava, imploze, rázová vlna způsobená nadzvukovými letouny, škody na vodovodním zařízení, rozbití skla z jakékoliv příčiny, přepětí a podpětí (vlivem provozovatele el. sítě), škody způsobené zvěří, poškození plotu neznámým vozidlem, vandalismus včetně graffiti, náhradní ubytování do 12 měsíců.
Navíc zdarma pojištění odpovědnosti za škodu vlastníka, držitele, nájemce nebo správce budovy či bytu.
Pojištění domácnostiPožár, výbuch, kouř, přímý i nepřímý úder blesku, pád letadla (i bez posádky), náraz neznámého vozidla nebo jeho nákladu, zemětřesení, vichřice, krupobití, tíha sněhu nebo námrazy, pád skály, pád lavin, pád stromů a stožárů, imploze, rázová vlna způsobená nadzvukovými letouny, povodeň, záplava, voda z vodovodního zařízení, krádež vloupáním nebo pokus o takový čin, loupež v místě pojištění i mimo něj, vandalismus, rozbití skla z jakékoliv příčiny, pojištění cestovních zavazadel, zkažení mražených potravin, zneužití telefonu, bydliště dětí studujících mimo domov (i v rámci celé Evropy), přepětí a podpětí (vlivem provozovatele el. sítě), náhradní ubytování do 12 měsíců.
Navíc pojištění občanské odpovědnosti zdarma.
Pojištění budovy/bytu ve stavběPožár, výbuch, přímý úder blesku, střet nebo zřícení letadel, vichřice, odcizení zabudovaného příslušenství budov, povodeň a záplava.
Navíc zdarma pojištění odpovědnosti za škodu vlastníka budovy ve stavbě nebo demolici.
Online sjednání pojištění majetku Bezpečný domov PLUS zabere několik minut

Parametry pojištění

 • smlouva se sjednává na dobu neurčitou s platností již od následujícího dne
 • pojistné je vždy placeno běžným způsobem, tedy s měsíční, čtvrtletní, pololetní či roční frekvencí
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás nebo si projděte Často kladené dotazy k pojištění majetku!

Proč si sjednat majetkové pojištění

Pojištění majetku už není žádným přepychem a může si ho dovolit opravdu každý. Bezpečný domov PLUS myslí na všechna rizika, která mohou Váš domov postihnout, a pomůže Vám jejich dopady minimalizovat. Díky němu se už nebudete muset obávat o svůj majetek, ať už se jedná o požár, přírodní katastrofu nebo třeba vandalismus.

Navrhli jsme pro vás co nejjednodušší sjednání majetkového pojištění, a tak stačí znát pouze m2 obytné plochy své nemovitosti nebo domácnosti. Můžete tím získat ochranu nejen pro domácnost, dům nebo byt v osobním vlastnictví, ale i pro svou kancelář či ordinaci.

Při sjednání majetkového pojištění ERGO navíc získáte zdarma pojištění občanské odpovědnosti s celosvětovou platností. Dále si můžete připojistit odpovědnost za zvíře.

Nová atraktivní krytí vám nabízí majetkové pojištění 2. generace Bezpečný domov PLUS. Mezi jeho benefity patří pojištění povodní a záplav již v základní ceně, pojištění vedlejších budov (jako jsou například stodoly a garáže) pohodlně na 1 smlouvě, speciální pojištění bazénů a vířivek, ale i zajištění náhradního ubytování až na 12 měsíců nebo krytí škod způsobených zvěří či hmyzem na budově a její fasádě.

V případě jakékoli nouze se můžete ozvat na nonstop asistenci na tel. čísle: +420 222 518 310, kde s vámi jakýkoliv problém vyřeší.

Máte s námi sjednané starší pojištění majetku a odpovědnosti Bezpečný domov? Veškeré informace naleznete zde.